23 czerwca 2016

Nacomi - Peeling do twarzy (skóra sucha, normalna) - recenzja

Cześć!
Peeling do twarzy to dla mnie kosmetyk niezbędny. Używam go regularnie, a jeśli, z jakiegoś powodu, o tym zapomnę, moja cera nie omieszka mi o tym dobitnie przypomnieć. Staram się wybierać peelingi naturalne - niezawierające plastikowych mikrogranulek i bez parafiny, a bogate w olejki. I chyba znalazłam ideał. Chcecie wiedzieć coś więcej? Zapraszam!
Peeling do twarzy do cery suchej i normalnej marki Nacomi, bo o nim mowa, to kosmetyk, który uwagę przyciąga swoim kolorem. Turkusowa zawartość może budzić wątpliwości i podważać naturalne założenie firmy, jednak nie ma co się zniechęcać, gdyż skład kosmetyku jest zdecydowanie zachęcający. Wersja z borówką przepięknie pachnie nie tylko wspomnianym owocem, ale i trochę słodkim winogronem.  Za 75 ml produktu trzeba zapłacić 15-20 złotych i stosunek ceny do jakości jest zadziwiający - na korzyść jakości oczywiście. Kosmetyki Nacomi dostać można w Hebe oraz online. 
Konsystencja peelingu jest dość nietypowa - pod palcami jest lekko żelowa i napakowana drobinkami przypominającymi ultradrobny piasek. W kontakcie z wodą peeling zmienia się w kremową emulsję, nie tracąc przy tym na elemencie ścierającym.
Peeling jest bardzo wydajny, wystarczy ilość wielkości dwugroszówki, by zetrzeć martwy naskórek z całej twarzy. Co do ścierania - powiedziałabym, że robi to w stopniu mocnym. Nie podrażnia skóry i nie robi krzywdy, a jednak złuszcza intensywnie. Cera po jego użyciu jest wygładzona i miękka, a pory są oczyszczone. Dodatkowo, po zmyciu peelingu, skóra jest natłuszczona. Znacie to uczucie po użyciu kosmetyku z parafiną, kiedy mamy na skórze tłustą warstwę? Uczucie jest dokładnie takie samo, jednak tutaj mamy pewność, że nawilżenie płynie z bogactwa wartościowych składników. Kosmetyk więc nie tylko złuszcza i wygładza, ale także bardzo dobrze nawilża cerę.
Mówiąc krótko - fantastyczny peeling do twarzy, który wygładza, złuszcza, nawilża, pięknie pachnie, jest naturalny, tani, wydajny i produkowany w Polsce. Gorąco polecam!
Znacie kosmetyki Nacomi? Co możecie mi polecić?

Miłego dnia!

5 komentarzy:

Każdy komentarz to dla mnie ogromna radość, na każdy odpisuję i staram się odwiedzić jego autora, jeśli również prowadzi bloga.

Nie wstydź się, napisz coś ;)