21 kwietnia 2016

Got2b volumania - pianka do włosów dodająca objętości

Cześć!
Stylizacja włosów to dla mnie czarna magia. Po pierwsze dlatego, że nie potrafię z moimi kosmykami nic zrobić, po drugie dlatego, że nie mam do tego okazji. Przez sześć dni w tygodniu muszę mieć włosy związane w ciasny kok, gdyż charakter mojej pracy nie pozwala, by latały one bezpańsko wokół twarzy. Stąd moja niemal całkowita ignorancja w temacie kosmetyków do stylizacji. Mam jednak kilka perełek, których, rzadko, bo rzadko, używam z pełną satysfakcją. Dziś przedstawię jedną z nich, zapraszam więc do dalszej części wpisu!
Recenzować dziś będę piankę do włosów dodającą objętości z serii Volumania Got2b. Cała linia uwodzi metalicznymi różowymi opakowaniami i malinowym zapachem. Dla samej pianki nietypowym jest również aplikator - wygląda jak dysza. Ma to służyć innemu sposobowi aplikacji - z opakowania wprost na włosy. Niby jakieś ułatwienie to jest, jednak nadal produkt trzeba we włosy wsmarować, a co za tym idzie upaprać sobie nim ręce. Pojemność pianki to 200 ml, a jej cena to ok. 20 zł.
Pianka jest nieco rzadsza niż inne, z którymi miałam do czynienia - nie jest to jednak problem, raczej kwestia przyzwyczajenia. Intensywnie pachnie malinami i jest to naprawdę bardzo przyjemny zapach. Utrzymuje się on na włosach kilka godzin, ale w dość delikatnej wersji, nie koliduje z perfumami.
Nakładam ten produkt w kilka strategicznych miejscach na głowie - robię 6 psiknięć i wcieram we włosy. Nie stosuje już wtedy odzywki bez spłukiwania, gdyż mogłoby to obciążyć moje cienkie i oklapnięte pasma. Pianka ta sprawdza się u mnie tylko wtedy kiedy zostawiam kosmyki do samodzielnego wyschnięcia. Najczęściej robię to wieczorem i kładę się spać. Rano włosy są nieco sklejone, ale po rozczesaniu są wyraźnie odbite od nasady, mają więcej objętości. Dłużej także pozostają świeże, co w przypadku moich przetłuszczających się włosów ma duże znaczenie. Kiedy jednak użyję tej pianki w połączeniu z suszarką, efektu nie ma żadnego. A, że suszarki używam raz na ruski rok, to nie stanowi to dla mnie problemu.
Pianka jest bardzo wydajna. Nie używam jej często, ale myślę, że stosowałam ja około 30 razy, a nadal jeszcze trochę jej mam.
Podsumowując - jest to fantastyczny kosmetyk dodający włosom objętości i pięknego zapachu. Ja na pewno kupię kolejne opakowanie, a Was zachęcam do wypróbowania!

Miłego dnia!

4 komentarze:

 1. Lubię produkty do włosów Got2b
  zapraszam do siebie http://beautybloganeta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie używam takich produktów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używam suszarki po każdym myciu, więc kosmetyk chyba nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niedawno przyglądałam się w sklepie tej piance oraz lakierowi... Myślę, że je przetestuję :D
  Obserwuję i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to dla mnie ogromna radość, na każdy odpisuję i staram się odwiedzić jego autora, jeśli również prowadzi bloga.

Nie wstydź się, napisz coś ;)